Menu
800 800 110

Archív aktualít

Pozvánka na veľtrh Coneco, Bratislava

Dovoľujeme si Vás pozvať na 38. ročník veľtrhu CONECO, ktorý prináša nové trendy v stavebníctve a architektúre a zameriava sa okrem iného na revolučné materiály pre stavebníctvo, úspory energií a inteligentné systémy pre riadenie domácností.

ISOTRA – Overená firma v odbore tieniacej techniky

Spoločnosť ISOTRA a.s. získala za rok 2017, podobne ako aj v minulých rokoch, certifikát „Overená firma v odbore tieniacej techniky“, ktorý udeľuje Združenie výrobcov tieniacej techniky a jej častí.

Na veľtrhu FOR ARCH 2016 sme získali ocenenie TOP EXPO

Firma ISOTRA sa tento rok rozhodla potvrdiť svoje postavenie lídra v tieniacej technike a tak posilniť silu značky ISOTRA účasťou na dvadsiatom siedmom ročníku medzinárodného stavebného veľtrhu FOR ARCH, ktorý sa konal 20. až 24. septembra 2016 v areáli PVA EXPO PRAHA.

Hľadáme distribútora v Taliansku

Firma ISOTRA, a. s., ponúka príležitosť spoločnostiam, ktoré majú dlhodobé skúsenosti s distribúciou a inštaláciou vonkajšie tieniacej techniky.

Produktové novinky 2016

V roce 2016 firma ISOTRA a.s. uvedla na trh tyto produktové novinky:

  1. Nový systém plisse žaluzií.
  2. Šikmá venkovní žaluzie.
  3. Plisované sítě proti hmyzu.

Deň tieniacej techniky 16. máj 2016 a ISOTRA ako overená firma v odbore tieniacej techniky

Rok 2016 je již šestým rokem, kdy Sdružení výrobců stínicí techniky (SVST) a jejích částí, jehož je naše společnost ISOTRA a.s. členem, pořádá Den stínicí techniky. Firma ISOTRA se letos k tomuto významnému dni připojila finančním příspěvkem, který bude použit pro zařízení péče o nemocné.

Pozvánka na veľtrh Fensterbau Frontale, Norimberg

Ako jeden z technologických lídrov vosvojom odbore sa zúčastníme veľtrhu FENSTERBAU FRONTALE v Norimbergu, najvýznamnejšieho európskeho odborného veľtrhu pre okná, dvere a fasády, súvisiace technológie, komponenty a stavebné prvky.

O nás