Pergola ARTOSI sa stala významným hráčom na trhu

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI, ktorú spoločnosť ISOTRA uviedla na trh vo februári minulého roku, sa medzi zákazníkmi teší veľkej obľube. Má už niekoľko desiatok realizácií v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Rakúsku, či Nemecku. Spoločnosť ISOTRA založila na základe vývoja dopytu a dlhodobej obchodnej stratégie vlastnú výrobnú divíziu pergol.

Táto divízia sa so svojim tímom špecialistov zameriava len na ponuky, zákazky a realizácie týkajúce sa práve pergol. Vďaka tomu môžu nanajvýš odborne a podrobne poradiť a odporučiť všetko, čo sa týka pergol a ich doplnkov, ako sú napríklad screenové rolety. Pergola ARTOSI sa dočkala aj vlastnej reportáže v relácii Polopatě, ktorá sa vysielala 10. mája 2020 na ČT1. Obsahom reportáže boli hlavné vlastnosti a výhody pergoly ARTOSI, porovnanie jednotlivých typov a variantov pergol, vysvetlenie rozdielu medzi pergolou klasickou a bioklimatickou a mnoho ďalších špecialít a odporúčaní súvisiacich s pohodlím na záhrade, či terase.

Samonosná pergola ARTOSI je vyrábaná s vysokou presnosťou, vďaka čomu je každá montáž jednoduchá a rýchla. Svojím inovatívnym a čistým dizajnom sa Vám v mnohých ohľadoch prispôsobí. Bola vyvinutá s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosti individuálnych úprav. Nielen preto sa každej zákazke venuje individuálne. Jednotlivé pergoly sú potom svojim vlastným originálom. Presvedčiť sa o tom môžete vo fotogalérii, alebo priamo na www.artosi.sk.

ArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosi