Aplikácia ISOTRA Pergola

Na stahnutie

Máme pre vás skvelú novinku - spustili sme pre vás užívateľsky prívetivú mobilnú aplikáciu, v ktorej si môžete nakonfigurovať vlastnú bioklimatickú samonosnú pergolu Artosi. Aplikácia je voľne k stiahnutiu v Google Play a v App Store. Čo všetko naša nová aplikácia dokáže? Odpoveď nájdete v dnešnom článku.

Aplikácia Isotra Pergola

3D model ako základ úspechu

V našej mobilnej aplikácii aj webovom konfigurátore hrá prím detailný 3D model našej pergoly, vďaka ktorému si zákazník môže pergolu rôzne otáčať, meniť veľkosť a náklon, polohu slnka a tieňa a mnoho ďalších funkcií. Tento model bol následne použitý ako hlavný prvok pre mobilnú aplikáciu.

Responzívna, intuitívna aplikácia

U vývoja aplikácie sme kládli dôraz na responzivitu a užívateľsky prívetivé rozhranie. Mysleli sme, samozrejme, aj na klientov v zahraničí a vďaka tomu je naša aplikácia k dostaniu v šiestich jazykových mutáciách.

A čo teda naše aplikácia užívateľovi umožňuje? Záujemca si môže vybrať, či si pergolu zobrazí v prázdnom prostredí, umiestni ju do konkrétnej fotky, alebo ju zasadí do reálneho prostredia snímaného cez kameru jeho chytrého telefónu.

Človek si v aplikácii môže pergolu ľubovoľne natáčať, meniť jej rozmery, farby lamiel či stojných nôh, doplniť ju o screenové rolety, či si ju zobraziť v konkrétnej dennej dobe, aby mal predstavu o polohe slnka a zatienené oblasti pod pergolou. Vďaka snímaniu reálneho prostredia si tak pergolu upravujete podľa svojich predstáv presne v miestach, kam chcete pergolu následne umiestniť.

Akonáhle ste spokojní s návrhom, môžete si pergolu uložiť, poslať si ju na e-mail, alebo ju cez aplikáciu rovno poslať ako dopyt k naceneniu k nám do ISOTRY, kde sa ňou začneme ihneď zaoberať.

A čo ďalej?

V súčasnosti aplikáciu neustále vylepšujeme a hľadáme aj tie najmenšie nedostatky, aby bol zážitok pre užívateľa čo najpriaznivejší. Chystáme možnosť dynamického počítania ceny priamo v aplikácii, kedy záujemca rovno uvidí orientačnú cenu pergoly v závislosti na parametroch, ktoré si v aplikácii nastavil.

Veríme, že vám naša aplikácia uľahčí rozhodovanie a pomôže vám vo výbere ideálne pergoly pre váš domov. 

Na stahnutie