Plisse sieťky

Tam, kde nie je dostatočný priestor pre akýkoľvek iný druh sietí proti hmyzu, je vhodné zvoliť plisse sieťku proti hmyzu.

Do dverí na lodžiu, terasu, balkón alebo na záhradu – všade tam oceníte nízkoprofilové plisované siete proti hmyzu. Stačí si vybrať vhodnú variantu plisse sieťky podľa toho, či sa má otvárať vertikálne alebo horizontálne.

Veľkou výhodou plisovaných sietí je veľmi jednoduchá inštalácia a následná demontáž.

Plisse sieťky na mieru

Plisované siete majú nízky profil, preto sa hodia do priestorov, kde sa pohybujú deti, staršie osoby alebo handicapovaní ľudia.

Rám vyplnený kvalitnou sieťovinou sa na leto ľahko inštaluje a na zimu sa zase ľahko demontuje. Údržba a čistenie sú tiež veľmi jednoduché. Plisse sieťka na dvere navyše zlepšuje tepelnú a zvukovú izoláciu budovy. Plisovaná sieťovina je vyrobená z kvalitného materiálu, odolného voči dažďu, UV žiareniu aj vetru.

Medzi ďalšie výhody plisse sieťových dverí patrí štedrá maximálna šírka – v závislosti od typu od 2,5 do 5 metrov, čo umožňuje ohradiť proti hmyzu aj steny verandy alebo široký vstup na terasu.

Vhodný druh plisse sieťky si vyberiete podľa spôsobu otvárania:

Vertikálne otváranie plisovanej siete proti hmyzu do balkónových dverí - TYP PS1, PS1 V

Tento typ plisse siete sa vďaka predpripravenému kitu namontuje ľahko do ostenia dverí aj na rám tak, že sa vám budú v patentovanom posuve pohodlne ovládať.

Obojstranné vertikálne otváranie plisse siete do dverí - TYP PS2, PS2 V

Tento variant plisovanej siete proti hmyzu nielen do balkónových dverí môžete odsunúť vertikálne na obe strany a prejsť stredom.

Stredové vertikálne otváranie plisse siete - PS3 V

Tretia možnosť predstavuje uchytenie spodného profilu plisse siete proti hmyzu do podlahy, čo umožňuje jej otvorenie uprostred veľkého okenného alebo dverného otvoru.

Horizontálne otváranie plisse siete - PS4 V

Proti hmyzu je vynikajúci aj štvrtý variant plisovanej siete do balkónových dverí, ktorý sa sťahuje a vyťahuje horizontálne pomocou ovládacej tyče.

Ak namiesto zhrňovacích plisovaných sietí preferujete klasickú sieťku na dvere, samozatvárací typ H1 možno vďaka bohatému farebnému vzorkovníku zladiť s akýmkoľvek dreveným alebo plastovým rámom.