Spoločnosť ISOTRA sa zúčastnila historicky prvého stavebného veľtrhu výhradne v ONLINE prostredí!

Na Stavebnom veľtrhu ONLINE, konanom v dňoch 22-23. 1. 2021 sa predstavilo celkom 81 vystavovateľov v ôsmich "halách". Vstupenku na veľtrh si stiahlo 8 565 návštevníkov s potvrdeným emailom. Z registrovaných návštevníkov sa na veľtrh dostavilo 6 076 osôb, teda 71%.

Na stánok spoločnosti ISOTRA zavítalo 2 848 ľudí, niektorí z nich opakovane, vzniklo tak 3754 návštev nášho stánku, čo je takmer polovica všetkých aktívnych návštevníkov veľtrhu! 95 návštevníkov si pridalo náš stánok do obľúbených, aby sa k nemu mohli neskôr vrátiť. Návštevníci si na našom stánku nazbierali celkom 3 594 kusov prospektov. Jeden náš prospekt má v priemere desať listov a váži cca 100 g. Z toho sa dá odhadnúť, že sme prírodu nezaťažili tlačou takmer 360 kilami papiera!

Na našom stánku prebehlo celkom 43 videohovorov v dvoch "miestnostiach", na ktorých sa striedalo päť našich odborníkov. Tí boli návštevníkom k dispozícii po celú dobu konania veľtrhu a radili im v najrôznejších otázkach týkajúcich sa tieniacej techniky.

Veľtrh v digitálnom prostredí bol vítanou alternatívou v čase, keď bohužiaľ nemôže dochádzať k osobnému kontaktu so zákazníkmi a obchodnými partnermi alebo len vo veľmi obmedzenej miere.

Za spoločnosť ISOTRA hodnotíme účasť veľmi kladne.