Látkové rolety na mieru

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú alternatívu ku klasickým interiérovým žalúziám, ponúkame látkové rolety na mieru. Moderné textilné rolety na okná vás ochránia pred slnečnými lúčmi aj zvedavými pohľadmi susedov. Pomocou látkových roliet môžete plynule regulovať prísun denného svetla k vám domov. Bohatý výber látok na rolety umožňuje ich prispôsobenie každému vkusu a štýlu. Látkové rolety rozjasnia váš interiér!

Zabudnite na šedivé rolety so šnúrkou a plastovým držadlom, ktoré u nás v minulosti zdobili takmer všetky bytové okná. Súčasné látkové rolety na okná hrajú všetkými farbami a sú skôr dizajnový doplnok než obyčajný nástroj zatemnenia. Je na vás, aký typ a materiál zvolíte - môžete kombinovať jednotlivé farebné vzory, vybrať si látku prispôsobenú pre alergikov alebo si dať do kancelárie rolety z látok úplne pohlcujúcich svetlo. Moderné látkové rolety sa skvele hodia aj na balkón alebo terasu.

Chcete skombinovať výhody roliet a žalúzií? Skvelé riešenie ponúkajú rolety deň a noc. Rolety deň a noc nie sú tak rozšírené ako klasické žalúzie, pritom ponúkajú elegantnejšie a plynulejšie tienenie. Ide o látkové rolety, na ktorých sa striedajú pruhy priesvitné a nepriehľadné (aj zatemňujúce) látky. Ich posúvaním je možné plynule regulovať prístup denného svetla - ako pre činnosti, ktoré vyžadujú dobré osvetlenie, tak aj pre odpočinok alebo spánok, kedy chceme zabrániť prístup nevítaným slnečným lúčom.