Pozývame vás na on-line veľtrh R+T Digital 2021

Zaujímate sa o novinky v oblasti tieniacej techniky? Hľadáte rady a odporúčania? Máme pre Vás skvelú správu.

Popredný svetový veľtrh pre R+T, zameraný primárne na tieniacu techniku, ktorý sa koná viac ako 50 rokov, prichádza pre rok 2021 s novinkou. Prvýkrát sa táto udalosť, z dôvodu covidu, bude konať virtuálne na www.rt-expo.digital  od 22. - 25. februára 2021. On-line veľtrhu sa bude zúčastňovať  takmer 290 vystavovateľov z 25 krajín sveta, vrátane našej spoločnosti ISOTRA a.s.

Spoločnosť ISOTRA a.s. sa veľtrhu pravidelne zúčastňuje od roku 2000, a preto ani tento rok nesmie chýbať. Na našom virtuálnom stánku nájdete základné materiály na stiahnutie, videá, kontakty a predovšetkým našich ODBORNÍKOV, ktorí Vám budú po celú dobu veľtrhu k dispozícii, aby Vám odpovedali na Vaše otázky a poradili pri výbere pre Vašu maximálnu spokojnosť. Stretnúť sa s nimi môžete pomocou on-line videohovoru či chatu a všetko do detailu prebrať. Pozvánku k veľtrhu si stiahnite v tomto pdf.

Ako sa na náš stánok dostanete? V tomto pdf nájdete jednoduchého sprievodcu, ako sa registrovať zdarma pri využití špeciálneho promo kódu.

Nestihnete sa veľtrhu zúčastniť? Nevadí. Po ukončení on-line veľtrhu budú všetky prezentácie a obsah k dispozícii po celý rok, až do budúceho termínu veľtrhu R+T v roku 2022, ktorý "by mal" prebehnúť klasicky, za fyzické účasti ako vystavovateľov, tak návštevníkov.

Ste srdečne pozvaní a tešíme sa na Vašu účasť.

Váš tím ISOTRA