Menu
800 800 110

Archív aktualít

ISOTRA a.s. vítězem prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2017 Moravskoslezského kraje

Dne 22. ledna 2018 v Ostravě společnost EY pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje pana Iva Vondráka vyhlásila vítěze a držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 Moravskoslezského kraje. Stali se jimi Bohumír Blachut a Erich Stavař, majitelé rodinné firmy ISOTRA a.s.

ISOTRA a.s. posedmé na veletrhu R+T 2018, Stuttgart

Přední světový veletrh pro rolety, dveře/vrata a systémy proti slunečnímu záření se bude konat ve dnech 27. února – 3. března 2018 v areálu výstaviště Landesmesse Stuttgart.

Ako sme skutočne začali, alebo Pohľad do 25-ročnej histórie spoločnosti ISOTRA a.s.

Po zamatovej revolúcii dostali všetci občania Českej republiky možnosť podnikať súkromne.

Významné ocenenie spoločnosti ISOTRA a.s.

Naša spoločnosť získala v roku 2017 tri prestížne ocenenia: ocenenie AAA v rámci CZECH TOP 100, ocenenie Český líder a ocenenie AI EUROPEAN EXCELLENCE.

Novinky v sortimente - screenové rolety

Produktovú skupinu screenové rolety rozširujeme od 1. 6. 2017 o 2 úplne nové typy.

Pozvánka na veletrh Architect&Work, Švýcarsko

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh Architect&Work, který se zaměřuje na inovativní produkty, materiály, aplikace a služby, jenž jsou prezentovány až na základě posouzení a schválení ze strany vybraných architektů a designérů.

Produkty ISOTRA ako BIM objekty

Radi by sme Vás informovali, že naše produkty – vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety a screenové rolety – boli v spolupráci so spoločnosťou BIM Project s.r.o. zaradené do virtuálnej knižnice BIM pre najrozšírenejšie projekčné softvéry v Európe – Revit a ArchiCAD.

Pozvánka na veľtrh Coneco, Bratislava

Dovoľujeme si Vás pozvať na 38. ročník veľtrhu CONECO, ktorý prináša nové trendy v stavebníctve a architektúre a zameriava sa okrem iného na revolučné materiály pre stavebníctvo, úspory energií a inteligentné systémy pre riadenie domácností.

ISOTRA – Overená firma v odbore tieniacej techniky

Spoločnosť ISOTRA a.s. získala za rok 2017, podobne ako aj v minulých rokoch, certifikát „Overená firma v odbore tieniacej techniky“, ktorý udeľuje Združenie výrobcov tieniacej techniky a jej častí.

Na veľtrhu FOR ARCH 2016 sme získali ocenenie TOP EXPO

Firma ISOTRA sa tento rok rozhodla potvrdiť svoje postavenie lídra v tieniacej technike a tak posilniť silu značky ISOTRA účasťou na dvadsiatom siedmom ročníku medzinárodného stavebného veľtrhu FOR ARCH, ktorý sa konal 20. až 24. septembra 2016 v areáli PVA EXPO PRAHA.

O nás