Rolety na mieru priamo od výrobcu

Rolety na okná sú skvelou voľbou ako do bytov a domov, tak napríklad aj do kancelárií a administratívnych budov. Umožňujú reguláciu slnečného svitu a ľahko sa ovládajú. Vďaka širokému výberu farieb ľahko zladíte tieniacu techniku s interiérom bytu alebo napríklad s fasádou. Okenné rolety nielen regulujú slnečný svit, ale aj zabraňujú prehrievaniu interiéru.

Vnútorné rolety nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Hodí sa pre všetky typy okien, poskytujú súkromie a môžete si vybrať z množstva látok rôznych vzorov a farieb. Vonkajšie rolety pomáhajú udržať tepelný komfort a umožňujú dokonalé zatemnenie.

Vnútorné rolety

Látkové rolety

Strešné rolety

Zatemňovacie rolety

Vonkajšie rolety

Predokenné rolety na mieru

Screenové rolety na mieru

Pre všetky produktové rady našich roliet je spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Rolety pre vás vyrábame na mieru, preto ponúkame rolety do všetkých typov okien, do eurookien, plastových, hliníkových, kastlových aj atypických a francúzskych okien. Tieniace rolety sa skvele hodia aj na balkón alebo terasu.

Rolety sa hodí nielen do okien, ale aj do dverí, tak, aby zatienenie bolo dokonalé. Sťahovacie rolety je možné použiť aj do balkónových či terasových dverí.

Chcete skombinovať výhody roliet a žalúzií? Vyberte si látkovou roletu deň-noc. Získate možnosť plynulej regulácie svetla a zachováte si príležitosť prispôsobiť tienenie farebnému ladeniu izby.

Typy roliet: látkové rolety, predokenné rolety na mieru, screenové rolety na mieru, strešné rolety, zatemňovacie rolety