Sieťky na dvere

Sieťka na dvere sa skvele hodí do miestností, ktoré susedia s terasou alebo balkónom. Výhodou našich sietí na dvere s rámom je ich samozatvárací mechanizmus.

Sieťky proti hmyzu na dvere

Vybavte svoje dvere na balkón alebo terasu sieťami proti hmyzu. Odolná sieťovina je vypnutá v kvalitnom hliníkovom ráme, ktorý je vybavený samozatváracími pántami.

Sieťka na dvere sa ľahko namontuje na rám balkónových dverí alebo francúzskeho okna a nepustia dovnútra žiadneho chrobáka ani muchu. Valcovaný hliníkový rám s vyššou tuhosťou má totiž samozatvárací mechanizmus, takže nevadí, ani keď budete mať plné ruky alebo občas na zatváranie jednoducho zabudnete. Môžete tak záhradu na jar a v lete využívať bez obáv z nasťahovania húfov hmyzu.

Nemusíte mať ani strach, že sieťka na balkónové dvere nebude ladiť s rámom vašich dverí alebo okien: farebné prevedenie rámu siete si môžete vybrať podľa vzorkovníka RAL, v imitácii dreva alebo renolitu. S nástupom jesene sieťku pohodlne a jednoducho demontujete.

Samozatváraciu sieťku na dvere typ H1 možno vďaka bohatému farebnému vzorkovníku zladiť s akýmkoľvek dreveným alebo plastovým rámom.