Hľadať
800 800 110Po - Pi 7.00 - 15.00 h

Webovky www.isotra.sk sme práve updatovali a „refreshli“ na novú verziu

Webové stránky spoločnosti ISOTRA a.s. sú značne rozsiahle a obsahujú základné informácie týkajúce sa jednotlivých produktov, vrátane inšpirácie formou referenčných fotografií, partnerskej siete, materiálov na stiahnutie a všeobecných a aktuálnych informácií o spoločnosti.

Prvý update stránok prebehol v roku 2012 a nahradil tak pôvodnú verziu, ktorá už nezodpovedala základným požiadavkám z hľadiska pre-zákazníckej orientácie.

Nielen webové služby a technológie sa neustále vyvíjajú, dochádza tiež k zmene vnímania farieb, usporiadania priestoru a štruktúry stránok, nárastu a vývoji nových on-line technológií a ich využívaniu. Mení sa správanie zákazníka z pohľadu "konzumácie" obsahu webu. Rastú požiadavky na SEO optimalizáciu a linkbuilding. Užívatelia sledujú webový obsah z mobilných zariadení a responzívny web je už štandardom. Rastie vplyv sociálnych sietí a komunikačný obsah a oznámenie sa preklápajú do on-line sveta.  ... a zákazník je čím ďalej tým viac náročnejší v pozitívnom slova zmysle: o)

A práve z týchto dôvodov spúšťa spoločnosť ISOTRA od štvrtka 13. augusta novú verziu webu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.
V poriadku