Menu
800 800 110

Archív aktualít

Veľtrh Bauen & Energie Wien 2020

Na konci februára sa vo Viedni uskutočnil medzinárodný veľtrh Bauen &Energie 2020. Jedná sa o prestížnu udalosť v obore, kde sa stretávajú najvýznamnejšie firmy z oblasti stavebných materiálov a technológií v Rakúsku.

Overená firma v odbore tieniacej techniky pre rok 2020

Už tradične je v odbore tieniacej techniky prideľovaný certifikát "Overená firma v odbore tieniacej techniky". V poslednej dobe sa na trhu vyskytlo množstvo certifikátov, ktoré poskytujú firmy, ktoré s daným odborom nemajú príliš (alebo vôbec nič) spoločného, a často ho žiadateľ dostane len vďaka tomu, že si za neho zaplatí.

Pozvánka na veľtrh Bauen & Energie Wien 2020

Dovoľujeme si Vás pozvať na veľtrh Bauen & Energie Wien 2020, ktorý sa koná každý rok a ponúka prestížnu expozíciu v oblasti stavebníctva a energetiky.

PF 2020

Prajeme Vám príjemné a rozžiarené prežitie vianočných sviatkov. Do nového roku veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov.

ISOTRA je jedným z hlavných partnerov extraligového hokejového klubu HC Rytíři Kladno

Spoločnosť ISOTRA, pôsobiaca na trhu tieniacej techniky už viac ako 27 rokov, oznámila nadviazanie dlhodobej spolupráce s extraligovým hokejovým klubom HC Rytíři Kladno.

Veranda HRV80-ZIP

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Veranda HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejšie, štíhlejšie a vyniká svojimi vlastnosťami.

Overená firma v odbore tieniacej techniky

Už siedmy rok Združenie výrobcov tieniacej techniky a jej častí (SVST) pridelilo certifikát "Overená firma v odbore tieniacej techniky" firmám, ktoré splnili podmienky pre jeho pridelenie a ktoré sú teda potenciálne spoľahlivým dodávateľom.

Celofiremná dovolenka v spoločnosti ISOTRA v období od 22. 7. do 26. 7. 2019

V období od 22. 7. do 26. 7. 2019 prebehne v spoločnosti ISOTRA celofiremná dovolenka.

Spoločnosť ISOTRA otvorila najmodernejšiu lakovňu v Európe

Spoločnosť ISOTRA v stredu 13. 2. 2019 predstavila vôbec najmodernejšiu lakovňu svojho druhu v Európe. V Opave, kde ISOTRA rokom sídli od roku 2004, môžete nájsť zbrusu novú budovu a technológie lakovania v tej najvyspelejšej podobe. Investície 170 miliónov korún zefektívnia výrobu a zvýši výkonnosť starej lakovne viac ako sedemnásobne.

Hliníková látková pergola LUKA

Pergola LUKA je estetickou ozdobou pre každú záhradu. Ak Vám chýba pohodlie moderného odpočinku na záhrade, pri bazéne, jazierka či skalky alebo elegantné zastrešenie predzáhradky reštaurácie či zimnej záhrady, sú pergoly LUKA tou správnou voľbou.

O nás