Menu
800 800 110

Archív aktualít

Veranda HRV80-ZIP

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Veranda HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejšie, štíhlejšie a vyniká svojimi vlastnosťami.

Overená firma v odbore tieniacej techniky

Už siedmy rok Združenie výrobcov tieniacej techniky a jej častí (SVST) pridelilo certifikát "Overená firma v odbore tieniacej techniky" firmám, ktoré splnili podmienky pre jeho pridelenie a ktoré sú teda potenciálne spoľahlivým dodávateľom.

Celofiremná dovolenka v spoločnosti ISOTRA v období od 22. 7. do 26. 7. 2019

V období od 22. 7. do 26. 7. 2019 prebehne v spoločnosti ISOTRA celofiremná dovolenka.

Spoločnosť ISOTRA otvorila najmodernejšiu lakovňu v Európe

Spoločnosť ISOTRA v stredu 13. 2. 2019 predstavila vôbec najmodernejšiu lakovňu svojho druhu v Európe. V Opave, kde ISOTRA rokom sídli od roku 2004, môžete nájsť zbrusu novú budovu a technológie lakovania v tej najvyspelejšej podobe. Investície 170 miliónov korún zefektívnia výrobu a zvýši výkonnosť starej lakovne viac ako sedemnásobne.

Hliníková látková pergola LUKA

Pergola LUKA je estetickou ozdobou pre každú záhradu. Ak Vám chýba pohodlie moderného odpočinku na záhrade, pri bazéne, jazierka či skalky alebo elegantné zastrešenie predzáhradky reštaurácie či zimnej záhrady, sú pergoly LUKA tou správnou voľbou.

PF 2019

Přejeme Vám příjemné a rozzářené prožití vánočních svátků.
Do nového roku hodně štěstí, zdraví a osobních a pracovních úspěchů.
Váš tým ISOTRA.

Rozšírenie vzorkovníka screenových látok

Na základe požiadaviek trhu rozširujeme vzorkovník screenových látok o 5 úplne nových kolekcií a celkovo o 34 nových látok.

Nová interiérová roleta LARRA

Úplne nová interiérová látková roleta LARRA z dielne firmy ISOTRA a.s. je na svete a vy si ju môžete objednávať od 1. septembra 2018. Originálny dizajn rolety LARRA vytvoril a vyvinul špeciálne pre našu firmu český dizajnér, fotograf a umelec Miroslavo (vlastným menom Miroslav Stibůrek).

Spoločnosť ISOTRA získala najvyššieho stupňa hodnotenia AAA

Ocenenie AAA je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Ocenenie môžu získať len spoločnosti hospodáriaci so ziskom.

Nový vzorkovník látok 2018

Nová kolekcia látok pre interiérové látkové rolety, strešné rolety, japonské steny i vertikálne žalúzie je na svete!

O nás