Hliníkové bioklimatické pergoly ARTOSI na mieru

Samonosná bioklimatická pergola sa hodí do každej záhrady. Vyznačuje sa vkusným dizajnom a možnosťou farebne zladiť všetky komponenty. Hliníkové bio pergoly z odolných materiálov tak prispievajú k pohodlnému bývaniu za dostupnú cenu.

Podľa vonkajšieho usporiadania okolo vášho domu si určíte spôsob montáže. Na výber máte buď z voľne stojaceho prevedenia bioklimatickej pergoly ARTOSI, alebo si zvolíte jej ukotvenie do steny.

Bioklimatická pergola ISOTRA má v cene automaticky zahrnutú tú najvyššiu odolnosť proti vetru

Ďalšou výhodou je rozdelenie otočných strešných lamiel na viacero sektorov, ktoré môžete pomocou elektrického ovládača rôzne zatieňovať. V zakrytej časti bioklimatickej pergoly ARTOSI sa potom dá napríklad grilovať, zatiaľ čo vy sa v preslnenom kúte opaľujete. Počas prehánok odvádza plne uzavreté lamely vodu do nosnej stojky.

Ak zatúžite aj po bočnej ochrane pred živlami, pomôžu vám zatemňovacie screenové rolety alebo posuvné zasklenie. Medzi ďalšie obľúbené doplnky sa radí tiež osvetlenie bioklimatickej pergoly pomocou integrovaných LED pásikov, ktoré uplatníte pri večernej párty.

Akonáhle začne vonku pofukovať, nemusíte sa báť. Bioklimatická pergola má v cene automaticky zahrnutú tú najvyššiu odolnosť proti vetru. Montáž ARTOSI z precízne vyrobených stavebnicových dielov si môžete objednať u našich zmluvných partnerov v celej republike. Hliníková bioklimatická pergola, jej cena a dômyselné konštrukčné riešenie s päťročnou zárukou nemajú konkurenciu. Pre doplňujúce otázky a dopyty sme vám k službám.