Menu
800 800 110

Siete proti hmyzu Topoľčany - Referencie

Nenechajte sa otravovať dotieravým hmyzom

Vyskúšajte okenné siete od ISOTRA.
So sieťami proti hmyzu môžete mať okno neustále otvorené a užívať si čerstvého vzduchu! Bez otravného bzučania a kúsancov od komárov a ďalšieho hmyzu. Siete proti hmyzu je možné nainštalovať do klasických i strešných okien, ale tiež do balkónových dverí, aby vaše vonkajšie posedenie bolo čo najpríjemnejšie!

Vonkajšie rolety sú skvelou voľbou prakticky kamkoľvek. Okrem toho, že tienia, tiež chráni okno pred mechanickým poškodením a regulujú teplotu vo vnútri miestnosti, čím znižujú energetickú záťaž. A tiež izolujú zvuk z rušnej ulice!

Chcete vedieť viac?

Renomovaný český výrobca ISOTRA vyrába kvalitné siete proti hmyzu, ktoré sa ľahko montujú a majú dlhú životnosť. Vybrať si môžete akúkoľvek farbu zo vzorkovníka RAL tak, aby sieť zapadala do celkového charakteru priestoru.

Chcem siete proti hmyzu v Topoľčanoch.

Kontaktný formulár

Radi vám odpovieme na vaše otázky. Stačí vyplniť formulár a najneskôr do 3 pracovných dní vám odpovieme.captcha

Odoslaním otázky súhlasíte so zasielaním obchodných oznámení spoločnosti podľa ustanovenia § 7 zákona č. 480/2004 Zb. v znení neskorších predpisov
na elektronickú adresu odosielateľa. Odosielateľ správy si je plne vedomý toho, že tento súhlas je oprávnený kedykoľvek v budúcnosti odvolať,
pre prijatie jednotlivej správy aj pre prijímanie obchodných oznámení.

O nás