ARTOSI GLASS - posuvné rámové alebo bezrámové zasklenie pergoly ARTOSI

Vážení obchodní partneri,

bioklimatickú, hliníkovú pergolu ARTOSI sa pre Vás snažíme neustále inovovať. A tak vedľa screenových roliet ALFA a ALFA-PLUS prinášame na trh aj možnosť zasklenia strán pergoly posuvným rámovým alebo bezrámovým systémom.

Prednosti a výhody

  • chráni pred hlukom, prachom aj nepriazňou počasia
  • prekážka proti násilnému vniknutiu
  • farebné zladenie s pergolou ARTOSI aj screenovou roletou ALFA
  • poistky proti vysadeniu skiel
  • jednoduchá montáž vďaka už skompletizovanému systému
  • ľahké a rýchle ovládanie aj údržba
  • voľba počtu krídiel i spôsobu otvárania

Posuvný rámový alebo bezrámový systém ARTOSI GLASS je takmer neviditeľný a neprekáža výhľadu do záhrady alebo krajiny, ale dokonale chráni pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase.

Zaskliť je možné stranu pergoly od 2000 mm do 6000 mm a do výšky 2700 mm. Je možné zvoliť spôsob otvárania do strany alebo od seba (opona). Pri rámovom zasklení je ESG sklo o hrúbke 6 mm, pri bezrámovom je to 10 mm.

Otváranie je ľahké a tiché jednoduchým posunutím za držadlo, kedy sa jednotlivé sklenené rámy zasúvajú za seba do strán. Zasklenie je možné vybaviť zámkom a terasu tak úplne zabezpečiť.

Počet krídel

Spôsob otvárania

Jednostranné (ľavé/pravé)

 

Obojstranné (opona)

 

Rámy a koľajnice si môžete štandardne zvoliť v sivej alebo bielej farbe, príplatkovo si ich potom môžete zladiť s pergolou ARTOSI alebo screenovou roletou ALFA.

Štandardné farby rámov a koľajníc:

 

Príplatkové farby rámov a koľajníc:

 

Veríme, že si zasklievací systém nájde svoje miesto na trhu rovnako ako obľúbené screenové rolety ALFA určené nielen do pergol ARTOSI, ale aj do exteriéru okien.

Viac o zasklení sa môžete dozvedieť tu: