Letný bonus ARTOSI

Screenová roleta zadarmo k bioklimatickej pergole ARTOSI

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI“.

Bonus screenovej rolety (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. a to v termíne od 11. 7. 2022 do 30. 9. 2022. Táto ponuka sa vzťahuje na screenové rolety ALFA-ZIP a ALFA PLUS-ZIP.

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

a) Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
b) Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI min. 2 screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.
c) Vždy platí, že z celkového počtu objednaných screenových roliet je iba 1 screenová roleta zadarmo.
d) Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenovú roletu s najmenšou plochou m2.

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na www.artosi.sk/konfigurator.  Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdržíte e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu pre spätnú kontrolu. Do 24 hodín budete kontaktovaní obchodným partnerom spoločnosti ISOTRA a.s., aby s Vami prerokoval Vami zadanú konfiguráciu, vymeranie, montáž a vytvoril finálnu objednávku.

A VY sa potom už môžete tešiť na svoju novú bioklimatickú pergolu ARTOSI, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami.

Podrobné pravidlá akcie.