Zimný bonus ARTOSI

Každá druhá screenová roleta zadarmo k bioklimatickej pergole ARTOSI, úspora až 8 200[1] EUR z dôvodu zníženia koncových cien

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „BIOKLIMATICKÁ PERGOLA ARTOSI S BONUSOM AŽ 3 SCREENOVÝCH ROLIET ZADARMO“ a vyčíslením úspory z dôvodu zníženia koncových cien za pergolu ARTOSI a screenovej rolety.

Bonus screenových roliet zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. (ďalej len obchodný partner), a to v termíne od 14. 11. 2022 do 28. 2. 2023. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.

BONUS sa vzťahuje na nižšie uvedené produkty:

a) Screenová roleta ALFA-ZIP.
b) Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP.

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

a) Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
b) Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.
c) Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; ak objedná 4 screenové rolety, dostane 2 zadarmo; ak objedná 6 screnových roliet, dostane 3 zadarmo.
d) Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m2.

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na www.artosi.sk/konfigurator  Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

V priebehu konfigurácie bude zákazníkovi vyčíslená celková úspora z dôvodu zníženia cenníkových cien pergoly ARTOSI a screenových roliet.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdrží zákazník e-mail se zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Toto potvrdenie si zákazník ponechá pri sebe pre spätnú kontrolu podmienok akcie.

Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazníka kontaktovať obchodný partner spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník nášmu obchodnému partnerovi unikátnym kódom pre uplatnenie BONUSU.

Hodnota BONUSU bude odpočítaná z celkovej ceny objednávky vrátane DPH.

A VY sa potom už môžete tešiť na svoju novú bioklimatickú pergolu ARTOSI, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami.

[1] Platí pre rozmer pergoly 4 × 4 m a 6 ks screenových roliet, cena uvedená vrátane DPH.