Žalúzie do zimnej záhrady

Doprajte si tieň a dostatok súkromia

Spríjemnite si posedenie v zimnej záhrade bez ostrých slnečných lúčov či svetelných odleskov snehu. S žalúziami v zimnej záhrade si môžete ľubovoľne regulovať slnečný svit a užívať si zaslúženého odpočinku.

Žalúzie sú cenovo dostupné a môžete si ich vybrať presne podľa vašich predstáv. Dajú sa umiestniť ako do interiéru, tak exteriéru, možno ich ovládať ručne alebo automaticky ovládačom a užívať si tak ich bezchybnej funkčnosti a dlhodobej životnosti.

Žalúzie vkusne doladí interiér

Farbu lamiel žalúzií si môžete vybrať ľubovoľne z farieb odtieňov RAL, aby vám čo najlepšie ladili so zimnou záhradou a vykúzlili čo najpríjemnejšiu atmosféru. Milovníci prírodných materiálov môžu vyskúšať tiež žalúzie v imitácii dreva a zladiť ich s drevenou dekoráciou.

Žalúzie sa ľahko ovládajú a prepustí len toľko slnečného svitu, koľko potrebujete. Chráni interiér pred prehrievaním a dodávajú dostatok cenného súkromia. Žalúzie môžu byť horizontálne alebo vertikálne a hodí sa ako do balkónových či terasových dverí, tak napríklad aj do dverí zasadacích a iných miestností, kde potrebujete súkromie.

Chcem žalúzie do zimnej záhrady

rolety do zimnej záhradyrolety do zimnej záhrady