Žalúzie do chaty

Doprajte si tieň a dostatok súkromia

Na príjemne strávený víkend na chate, prechádzky prírodou, raňajky a vonkajšie posedenie či možnosť sa poriadne prespať, sa väčšina ľudí teší po celý týždeň. Aby vašu idylu neohrozili slnečné lúče skoro ráno či rozpálená terasa, kúpte si do chaty žalúzie.

Žalúzie sú cenovo dostupné a môžete si ich vybrať presne podľa vašich predstáv. Dajú sa umiestniť ako do interiéru, tak exteriéru, možno ich ovládať ručne alebo automaticky ovládačom a užívať si tak ich bezchybnej funkčnosti a dlhodobej životnosti.

Žalúzie vkusne doladí celkový vzhľad

Farbu lamiel žalúzií si môžete vybrať ľubovoľne z farieb odtieňov RAL, aby vám čo najlepšie ladili s exteriérom chaty a vykúzlili čo najpríjemnejšiu atmosféru. Milovníci prírodných materiálov môžu vyskúšať tiež žalúzie v imitácii dreva a zladiť ich s dreveným záhradným nábytkom.

Žalúzie sa ľahko ovládajú a prepustí len toľko slnečného svitu, koľko potrebujete. Chráni interiér pred prehrievaním a dodávajú dostatok cenného súkromia. Žalúzie môžu byť horizontálne alebo vertikálne a hodí sa ako do balkónových či terasových dverí, tak napríklad aj do dverí zasadacích a iných miestností, kde potrebujete súkromie.

Chcem žalúzie do chaty