Veranda HRV80-ZIP

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Veranda HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejšie, štíhlejšie a vyniká svojimi vlastnosťami.

Veranda HRV80-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla i tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky. Látka vytvára vizuálne pohodlie domova, tepelnú aj zvukovú izoláciu, môže byť zatemňujúca, ale aj priesvitná, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru, spolu s Vašim domovom bude tvoriť dokonalú súhru.

Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadeniu konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV80-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému. Vďaka integrovanému LED osvetleniu si budete môcť verandu užívať ešte dlhšie a dlhé letné večery tak budú ešte príjemnejšie.

Prednosti a výhody

  • Ideálne pre veľké sklenené plochy až do veľkosti 25 m2 v jednom ráme,
  • menej slnečného svitu na zvislých sklenených plochách vďaka presahu,
  • neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému,
  • kompaktný box prispievajúci k sofistikovanému vzhľadu verandy,
  • možnosť inštalácie do strešných okien z exteriéru,
  • vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h),
  • možnosť inštalácie LED osvetlenia.

Garantované rozmery

PrevedenieŠírka (mm)Výška (mm)Garantovaná plocha (m2)
 min max max max 
motor 1500 6000 6000 25 

Základné farebné prevedenie profilov a vodiacich líšt

vzorník barev

DECORAL ( pre rolety s max. šírkou/výškou 4 000 mm)