ISOTRA je jedným z hlavných partnerov extraligového hokejového klubu HC Rytíři Kladno

Spoločnosť ISOTRA, pôsobiaca na trhu tieniacej techniky už viac ako 27 rokov, oznámila nadviazanie dlhodobej spolupráce s extraligovým hokejovým klubom HC Rytíři Kladno.

372522

Myšlienka nadviazať spoluprácu s kladenským extraligovým hokejovým klubom sa zrodila celkom prirodzene pri vytváraní marketingové stratégie pre nasledujúci rok v súvislosti s osobnosťou Jaromíra Jágra a pôsobnosťou Rytierov v extralige a bola formálne potvrdená podpísaním zmluvy hlavného partnerstva.

Pre obe strany je spolupráca zmysluplná a veľmi zaujímavá. „Na majiteľovi klubu Jaromírovi Jágrovi bolo poznať, že koná srdcom a chce klub pozdvihnúť. Za našu spoločnosť môžem povedať, že veľmi radi podporujeme úspešných ľudí, ktorí v živote niečo dokázali“, vysvetlil Bohumír Blachut, predseda predstavenstva spoločnosti ISOTRA a.s.

Spokojnosť je aj na strane extraligového klubu Kladno. „Je pre nás veľkým potešením, že môžeme byť spájaní s tak silným partnerom, akým je ISOTRA. Máme spoločné vízie a hlavne aj podbobné ľudské vnímanie, čo je pri každej spolupráci veľmi důležité“, zdôraznil Jiří Kalla, marketingový manažér Rytierov Kladno. Aj zo strany partnera hokejového klubu je ľudská stránka spolupráce na prvom mieste. „Z každého ďalšieho stretnutia s Jaromírom sme mali veľmi dobrý pocit. Je podobného zmýšľania a jeho tvrdá práca a doterajšie úspechy hovoria za všetko. Na túto spoluprácu nehľadíme len obchodnou optikou, ale hlavne ľudsky“, dodal Blachut.

„Možnosť nadviazať spoluprácu s HC Rytíři Kladno vníma spoločnosť ISOTRA ako dlhodobý projekt, ktorého cieľom je podpora klubu v extraligovej súťaži a zvýšenie hodnoty oboch značiek. Je to prvý krok, na ktorý nadviaže rad ďalších marketingových a komunikačních aktivit“, dodáva Jakub Vaněk, marketingový riaditeľ spoločnosti ISOTRA.