Hľadať
Sezónne témy
6. februára 2024

Ako sa zabaviť v zime: Zimné outdoorové aktivity pre celú rodinu

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
41 prečítanie
Ako sa zabaviť v zime: Zimné outdoorové aktivity pre celú rodinu
Zima môže byť nielen časom pokoja a pohody pri krbe, ale aj príležitosťou na vytvorenie nezabudnuteľných rodinných zážitkov vonku. Prinášame vám niekoľko nápadov na zimné aktivity pre celú rodinu, ktoré nielenže posilnia fyzickú kondíciu, ale tiež vytvoria príležitosť na spoločne strávený čas.

Lyžovanie alebo snowboarding

Zimná klasika, ktorá ponúka nielen športovú výzvu, ale aj veľa zábavy. Väčšina lyžiarskych stredísk má vyhradené trate pre začiatočníkov, takže aj tí najmladší môžu zažiť radosť zo zjazdovky.

Korčuľovanie na zamrznutom rybníku

Pre pekný rodinný výlet si môžete vybrať klzisko na zamrznutom rybníku. Korčuľovanie je skvelý spôsob, ako zapojiť všetkých členov rodiny a užiť si spoločne čerstvého vzduchu.

Sánkovanie

Vezmite si sane a vyrazte na kopce. Sánkovanie je zábavnou aktivitou, ktorá nepozná vekové hranice. Rodinné sánkovanie vám dodá adrenalín a smiech pre všetkých.     

                     

Stavba snehuliaka

Klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Vyjdite von alebo na hory a postavte spoločne s rodinou vlastného snehuliaka. Kreativita nemá hranice, takže či už pridáte čokoľvek navyše, ničomu to neuškodí.

Zimné pešie prechádzky alebo behanie

Ponúknite rodine popoludňajšiu prechádzku alebo behanie v zimnom kraji. Zimná príroda má svoje čaro, a takto môžete spoločne objavovať aj nové miesta.

Relaxácia pod pergolou Artosi

Pokiaľ nechcete cestovať a dáte prednosť relaxácii vonku, posaďte sa pod našu pergolu Artosi. Elegantný dizajn a robustná konštrukcia vám poskytnú útulné prostredie pre pokojný odpočinok pod holým zimným nebom. Bez ohľadu na to, či si užívate pohár horúceho nápoja alebo sledujete padajúci sneh, naša pergola Artosi vám ponúkne dokonalý únik do prírody priamo z vášho domova.

Zostanete cez víkend doma alebo vyrazíte za dobrodružstvom?
 

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnovšie

Dom a záhrada
5. februára 2024

Ekologické trendy pre domov

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
41 prečítanie
Ekologické trendy pre domov
Jedným z hlavných trendov poslednej doby je ekologická šetrnosť a udržateľnosť. Zodpovedným správaním sa k prírode ale môžeme obvykle pomôcť aj vlastnej peňaženke. Ako teda vylepšiť svoj domov tak, aby vyhovoval požiadavkám udržateľného bývania a pritom bol moderný a elegantný?
Dom a záhrada
1. februára 2024

Vyberáme rastliny do zimnej záhrady

Ing. Aneta Paroulková
4 min.
41 prečítanie
Vyberáme rastliny do zimnej záhrady
Túžite po krásnej zimnej záhrade, z ktorej sa budete radovať po celý rok? Tajomstvo tkvie vo výbere tých správnych rastlín. Ako na to?