Hľadať
Dom a záhrada
19. decembra 2023

Screenové rolety HR7 a HR8 ZIP - moderné a praktické

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
201 prečítanie
Screenové rolety HR7 a HR8 ZIP - moderné a praktické
Hľadáte tieniacu techniku, ktorá bude rýdzo praktická, ale zároveň pekná a moderná? Presne také sú naše screenové rolety HR7 a HR8 ZIP.

Screenové rolety účinne regulujú množstvo slnečného svetla, ktoré dopadá do interiéru, a tým vytvárajú príjemnú teplotu v miestnosti. Rolety sú nielen skvelým pomocníkom za horúcich letných dní, ale aj tých zimných – účinne obmedzujú prúdenie studeného vzduchu na sklo okna, čo podstatne zlepšuje izolačné vlastnosti budovy. Vďaka roletám ušetríte časť nákladov za kúrenie.

Čo na našich screenových roletách najviac oceníte?

  • štýlový a decentný vzhľad
  • možnosť širokého výberu látok
  • praktické funkcie, ako regulácia slnečného svitu, apod.
  • ochranu proti hmyzu a poveternostným vplyvom
  • možnosť elektrického ovládania
  • viac variant prevedenia - rolety môžu byť s krycím profilom, ale aj bez neho,
  • bočné vedenie je možné vyriešiť buď lankom, alebo vodiacou lištou

Screenová roleta HR7

Screenová roleta HR7 je vynikajúcou voľbou pre pasívne domy, pretože pri jej inštalácii nemusíte perforovať stavbu. Môžete ju nainštalovať na akýkoľvek okenný profil alebo fasádu. Navyše ponúkame 2 typy boxov: hranatý pre modernú architektúru domu alebo zaoblený, ktorý sa hodí skôr pre tradičné stavby. Látka rolety je vyrobená tak, aby bola čo najviac odolná a vydržala niekoľko rokov. Unikátna technológia Xglide znižuje trenie medzi látkou a boxom, látka sa toľko neopotrebováva a vydrží dlhšie.

Screenová roleta HR8 ZIP

HR8 ZIP vám padne do oka, ak hľadáte výraznejšiu screenovú roletu s vychytanými funkciami. HR8 ZIP vás ochráni pred náletmi hmyzu, zatieni vám veľkú plochu (až 18 metrov štvorcových) a oživí celkový vzhľad vašich okien. Screenová roleta HR8 ZIP je jedinečná vďaka systému líšt, ktorý zaisťuje odolnosť proti vetru a udržuje látku napnutú na všetkých miestach. Vo vodiacej lište je skrytá nerezová pružina, ktorá sa neopotrebováva a látku pevne drží na mieste. Látka tak nikam neskĺzava, ani sa nevyťahuje. Tým je docielená jej dlhoročná výdrž.

Ako u jej kolegyne HR7, aj túto roletu ponúkame s klasickým aj moderným tvarom boxu. Je len na vás, ktorý si vyberiete.

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnovšie

Dom a záhrada
12. júla 2024

Čo je in v bývaní? Multifunkčný nábytok, ekologické krby alebo vonkajšie žalúzie

Ing. Kateřina Jelenová
5 min.
201 prečítanie
Čo je in v bývaní? Multifunkčný nábytok, ekologické krby alebo vonkajšie žalúzie
Ako vyzerá moderná domácnosť roku 2024? Zabudnite na výrazné vzory, falošné kvety a otvorené police v kuchyni – o posledných trendoch v zariadení bytu sa dočítate v našom článku.
Urob si sám
10. júla 2024

DIY plechovky (nielen) na ceruzky a pastelky

Ing. Aneta Paroulková
4 min.
201 prečítanie
DIY plechovky (nielen) na ceruzky a pastelky
Ak sa bojíte zložitých DIY výrobkov, môžete si v kľude vydýchnuť. Náš ďalší tip na to, ako si vylepšiť domov, je opäť veľmi jednoduchý. Možno ešte viac, než si myslíte. A využitie? No uvidíte sami!