Hľadať
Svet Isotra
1. júna 2023

NOVINKA na trhu: Hliníkový prístrešok pre autá Prístrešok ARTOSI

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
3 min.
99 prečítanie
NOVINKA na trhu: Hliníkový prístrešok pre autá Prístrešok ARTOSI
Od roku 2019, keď sme vo februári na stavebnom veľtrhu Coneco v Bratislave predstavili náš bestseller bioklimatickú hliníkovú pergolu ARTOSI, došlo k mnohým jej vylepšeniam a bolo k nej pridaných viac doplnkov a príslušenstva ako LED osvetlenie, screenové rolety ALFA-ZIP alebo ALFA-ZIP PLUS , posuvné zasklenie ARTOSI GLASS. Teraz však dávame inováciám úplne iný rozmer a tým je dokonalé zladenie pergoly a prístrešku pre autá na jednom pozemku vďaka našej novinke na trhu - prístrešku pre autá Prístrešok ARTOSI.

CARPORT ARTOSI

Hliníkový prístrešok pre autá je nadčasové riešenie s inovatívnym dizajnom vyvinutý s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosť individuálnych úprav, ktoré zaistia ochranu vášho vozidla voči nepriaznivým vplyvom počasia. Hliníková konštrukcia je totožná s konštrukciou bioklimatickej pergoly ARTOSI. Na miesto naklápajúcich sa lamiel je však strecha doplnená o nosný trapézový plech (štandard) alebo polykarbonát. Prístrešok ARTOSI má integrovaný odvod vody vo vnútri konštrukcie bez nutnosti ďalších úprav, s možnosťou voliteľného LED osvetlenia umiestneného po celom obvode, ovládaného snímačom pohybu alebo pomocou technológie IO. Prístrešok je možné tiež dodať aj v prevedení bez strechy ROOFLESS (len stojky a obvodový rám), kedy sa predpokladá, že si zákazník dodá vlastné riešenie strechy.

Prístrešok pre autá

Je vyrábaný s vysokou presnosťou a montáž je tak jednoduchá a rýchla. Zvoliť si môžete prevedenie samostatne stojaca alebo kotvená do steny z dlhšej alebo kratšej strany. Prístrešok ARTOSI ponúkame v dvanástich základných farbách konštrukcie zhodných so štandardnými farbami pergoly ARTOSI, kedy strecha môže byť z pozinkovaného trapézového plechu alebo polykarbonátu s tromi farbami – transparentná, bronz alebo opál. Maximálna nosnosť je 150 kg/m2, garantujeme odolnosť proti vetru až 120 km/hod, odvod vody 50 l/m2h. Štandardná záruka je 5 rokov na konštrukciu, 2 roky na LED osvetlenie. Tiež prístrešok pre autá si môžete doplniť o screenové rolety pre ešte väčšiu ochranu voči vplyvom počasia.

Vďaka obojstrannému konštrukčnému aj farebnému zladeniu bioklimatickej pergoly ARTOSI a prístrešku pre autá Prístrešok ARTOSI môže Váš pozemok vyzerať ešte lepšie. Všetko samozrejme môžete zladiť s exteriérovými prvkami vášho domu. Pozrite sa aj na nový konfigurátor pre pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých desiatich krokoch môžete navoliť vlastný design pergoly!

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnovšie

Svet Isotra
12. septembra 2023

Rohová vonkajšia žalúzia – revolučné riešenie pre rohové portály

Ing. Aneta Paroulková
3 min.
99 prečítanie
Rohová vonkajšia žalúzia – revolučné riešenie pre rohové portály
Máte okná v rohu budovy, či už ide o vonkajší alebo vnútorný roh? Teraz ich môžete pohodlne zatieniť bez toho, aby v zlome zostávala vodiaca lišta a rušila výhľad po vytiahnutí žalúzie. Jediná podmienka je pravý uhol, teda deväťdesiatstupňový roh.
Dom a záhrada
11. septembra 2023

Záhrada pre zvieratá: mačky, psy aj morčatá

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
99 prečítanie
Záhrada pre zvieratá: mačky, psy aj morčatá
Záhrada nemusí slúžiť len ľuďom – úžitok z nej majú aj domáci miláčikovia. Môže slúžiť na vybehanie, osvieženie v jazierku či bazéne alebo len ako nový priestor na hru. Ako na to, aby záhrada domácim zvieratám dobre poslúžila a nebola pre nich nebezpečná?