Hľadať
Svet Isotra
1. júna 2023

NOVINKA na trhu: Hliníkový prístrešok pre autá Prístrešok ARTOSI

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
3 min.
260 prečítanie
NOVINKA na trhu: Hliníkový prístrešok pre autá Prístrešok ARTOSI
Od roku 2019, keď sme vo februári na stavebnom veľtrhu Coneco v Bratislave predstavili náš bestseller bioklimatickú hliníkovú pergolu ARTOSI, došlo k mnohým jej vylepšeniam a bolo k nej pridaných viac doplnkov a príslušenstva ako LED osvetlenie, screenové rolety ALFA-ZIP alebo ALFA-ZIP PLUS , posuvné zasklenie ARTOSI GLASS. Teraz však dávame inováciám úplne iný rozmer a tým je dokonalé zladenie pergoly a prístrešku pre autá na jednom pozemku vďaka našej novinke na trhu - prístrešku pre autá Prístrešok ARTOSI.

CARPORT ARTOSI

Hliníkový prístrešok pre autá je nadčasové riešenie s inovatívnym dizajnom vyvinutý s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosť individuálnych úprav, ktoré zaistia ochranu vášho vozidla voči nepriaznivým vplyvom počasia. Hliníková konštrukcia je totožná s konštrukciou bioklimatickej pergoly ARTOSI. Na miesto naklápajúcich sa lamiel je však strecha doplnená o nosný trapézový plech (štandard) alebo polykarbonát. Prístrešok ARTOSI má integrovaný odvod vody vo vnútri konštrukcie bez nutnosti ďalších úprav, s možnosťou voliteľného LED osvetlenia umiestneného po celom obvode, ovládaného snímačom pohybu alebo pomocou technológie IO. Prístrešok je možné tiež dodať aj v prevedení bez strechy ROOFLESS (len stojky a obvodový rám), kedy sa predpokladá, že si zákazník dodá vlastné riešenie strechy.

Prístrešok pre autá

Je vyrábaný s vysokou presnosťou a montáž je tak jednoduchá a rýchla. Zvoliť si môžete prevedenie samostatne stojaca alebo kotvená do steny z dlhšej alebo kratšej strany. Prístrešok ARTOSI ponúkame v dvanástich základných farbách konštrukcie zhodných so štandardnými farbami pergoly ARTOSI, kedy strecha môže byť z pozinkovaného trapézového plechu alebo polykarbonátu s tromi farbami – transparentná, bronz alebo opál. Maximálna nosnosť je 150 kg/m2, garantujeme odolnosť proti vetru až 120 km/hod, odvod vody 50 l/m2h. Štandardná záruka je 5 rokov na konštrukciu, 2 roky na LED osvetlenie. Tiež prístrešok pre autá si môžete doplniť o screenové rolety pre ešte väčšiu ochranu voči vplyvom počasia.

Vďaka obojstrannému konštrukčnému aj farebnému zladeniu bioklimatickej pergoly ARTOSI a prístrešku pre autá Prístrešok ARTOSI môže Váš pozemok vyzerať ešte lepšie. Všetko samozrejme môžete zladiť s exteriérovými prvkami vášho domu. Pozrite sa aj na nový konfigurátor pre pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých desiatich krokoch môžete navoliť vlastný design pergoly!

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnovšie

Sezónne témy
6. februára 2024

Ako sa zabaviť v zime: Zimné outdoorové aktivity pre celú rodinu

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
260 prečítanie
Ako sa zabaviť v zime: Zimné outdoorové aktivity pre celú rodinu
Zima môže byť nielen časom pokoja a pohody pri krbe, ale aj príležitosťou na vytvorenie nezabudnuteľných rodinných zážitkov vonku. Prinášame vám niekoľko nápadov na zimné aktivity pre celú rodinu, ktoré nielenže posilnia fyzickú kondíciu, ale tiež vytvoria príležitosť na spoločne strávený čas.
Dom a záhrada
5. februára 2024

Ekologické trendy pre domov

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
260 prečítanie
Ekologické trendy pre domov
Jedným z hlavných trendov poslednej doby je ekologická šetrnosť a udržateľnosť. Zodpovedným správaním sa k prírode ale môžeme obvykle pomôcť aj vlastnej peňaženke. Ako teda vylepšiť svoj domov tak, aby vyhovoval požiadavkám udržateľného bývania a pritom bol moderný a elegantný?