Hľadať
800 800 110Po - Pi 7.00 - 15.00 h

Jarný bonus ARTOSI - každá druhá screenová roleta zadarmo

S prichádzajúcim časom jari prichádza aj možnosť skrášliť si svoju záhradu. Aby ste si aj Vy mohli tú svoju pretvoriť podľa svojich predstáv, spoločnosť ISOTRA prichádza s ojedinelou ponukou.

Od 24.3. 2021 do 7.5. 2021 pri záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdíte v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA je možné získať až 3 screenové rolety zadarmo. Táto ponuka sa vzťahuje na screenové rolety HR8-ZIP, ALFA-ZIP a ALFA PLUS-ZIP *.

Ako každá iná akcia, má aj táto určité pravidlá:

  1. Vytvorenie záväznej objednávky na pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
  2. K pergole ARTOSI záväzne objednať screenové rolety podľa uvedenej ponuky vyššie.
  3. Musí vám byť viac ako 18 rokov.

Ak si objednáte 2 screenové rolety, zaplatíte 1. Ak si objednáte 4 screenové rolety, zaplatíte 2. Ak si objednáte 6 screenových roliet, zaplatíte 3.

Podmienkou pre získanie screenovej rolety zadarmo je vygenerovanie unikátneho kódu na https://www.artosi.sk/konfigurator. Na týchto stránkach si nakonfigurujte pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu budete mať možnosť v poslednom kroku konfigurácie vygenerovať unikátny kód, vďaka ktorému sa Vám automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu dostanete e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu pre spätnú kontrolu. Do 24 hodín budete kontaktovaný obchodným partnerom spoločnosti ISOTRA a.s., aby s Vami prerokoval Vami zadanú konfiguráciu, vymeranie, montáž a vytvoril finálnu objednávku.

A vy sa potom už môžete tešiť na svoju novú Bioklimatickú pergolu ARTOSI, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami, ktoré Vám dodajú trocha viac súkromia.

* Plánované uvedenie na trh apríl 2021

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.
V poriadku