Menu
800 800 110

Export

Obchodný riaditeľ
Ing. Jiří Stachovský
Mobil: +420 602 651 245
E-mail: stachovsky@isotra.cz

Area manažér - Slovensko
Michal Bártík
Mobil: +420 724 914 771
E-mail: bartik@isotra.cz

Obchodný zástupca - Slovensko
Igor Kada
Mobil: +420 731 677 120
E-mail: kada@isotra.cz

Area manažér – Polsko, Balkánske krajiny
Ing. David Bala
Mobil: +420 604 229 283
E-mail: bala@isotra.cz

Obchodný zástupca – Slovinsko
Renata Guldová
Mobil: +420 602 723 129
E-mail: guldova@isotra.cz

Area manažér – Rusko
Jan Dominik
Mobil: +420 725 538 942
E-mail: dominik@isotra.cz

Area manažér – Rakúsko, Taliansko
Mgr. Marcel Bulík
Mobil: +420 725 451 833
E-mail: bulik@isotra.cz

Obchodný zástupca – Rakúsko
Ing. Marek Ballarin, Ph.D.
Mobil: +420 730 589 205
E-mail: ballarin@isotra.cz

Area manažér – Škandinávia, ostatné krajiny
Ondřej Holub
Mobil: +420 730 521 915
E-mail: holub@isotra.cz

Obchodný zástupca – Škandinávia, ostatne krajiny
Ing. Marek Hill
Tel.: +420 553 685 131
Mobil: +420 725 571 280
E-mail: hill@isotra.cz

Area manažér – Francúzsko
Bc. Pavla Kroniková
Tel.: +420 553 685 137
Mobil: +420 602 265 935
E-mail: kronikova@isotra.cz

Obchodný zástupca – Francúzsko
Ing. Dušan Žůrek
Mobil: +420 725 920 082
E-mail: zurek@isotra.cz

Area manažér – Švajčiarsko, severná Afrika
Ing. Lahcene Aouf
Mobil: +420 702 207 869
E-mail: aouf@isotra.cz

Obchodný zástupca - Švajčiarsko
Adam Dunaj
Mobil: +420 605 361 514
E-mail: dunaj@isotra.cz

Kontakty